Atra Norecha

2. února 2017 v 21:48 |  Strážci smrti - postavy


Jméno: Atra
Příjmení: Norecha
Věk: 21
Datum narození: 26. den 3. cyklu 1401. období
Národ: Strážci smrti
Magické schopnosti: nemá
Zbraně: dýka, kropáč

Povaha: Děvče, které pohlíží na svět s patřičnou nadsázkou a ironií. Tá, která si nedělá hlavu z ničeho a která zastává jen své zkušenosti. To je prostě Atra.
Ať jste jakkoliv přívětiví a máte jakkoliv dobré úmysly, dokud sama neusoudí, že je dobré vám věřit, nic kromě povýšeného úšklebku od ní nedostanete. Zůstanete za hranicí "neznámí" a budete si ji pamatovat jen jako tu hezkou holku s temnýma očima a zvláštním úšklebkem. Ráda totiž soudí ostatní podle prvního dojmu a dlouho ji trvá, než si dokáže připustit, že jste jiní, než se ji na první pohled zdáte. Pokud však usoudí, že stojíte za bližší prozkoumání, její chování k vám bude čestné a na úrovni. Pár vyvolených se může dostat až na úroveň "přítel", kterých si moc nedělá, protože pak s těmito ,,přátelmi" prožívá všechny jejich strasti a chrání je do posledního dechu.
Věřte, že tato dračice je zvídavá a ráda se pouští do neznáma. Neznámé oblasti jsou pro ní slibným domovem a zatracené duše některých vyvrženců jsou pro ní skvělým cílem na prozkoumání. Sice toho nenamluví mnoho, Atra si radši pobrukuje sama pro sebe, ale zato argumentuje víc než dobře. Je opravdu velmi přemýšlivá a bohužel (možná bohudík) dává všechny své emoce silně najevo. Aktuální náladu ji lehce vyčtete z tváře a je jí upřímně jedno, co si o ní myslíte, ona má jen sebe. Občas má sklony k narcismu, ale pokud je třeba spolupráce, je ochotná se zapojit, pokud jde o její blaho.
Je emotivní a impulsivní jako sám oheň. Ve svém srdci má však místo i pro někoho jiného, a pokud jí je láska opětována, miluje věrně a napořád.
Ráda vyvoláva boje, a vyprovokovat ji je velmi snadné.

Životní sen: Její jediný životní sen je najít toho pravého a pomoct svému národu ovládnout ty ostatní.

Popis vzhledu a obrázek: Atra zdědila po svém tátovi jeho šarm. Atra má všechny znaky strážců smrti. Zcela určitě patří k nejkrásnějším dívkám strážců smrti.
Na jejím vzhledu není nic co by se dalo s jistotou přiřadit jenom k jejímu otci. První čím upoutá pozornost druhých jsou její nádherné a dlouhé vlnité tmavé vlasy, které jsou snem i tichou závistí nejedné dívky. Má smaragdově zelené oči, které jsou velice podobné těm které má její otec. Nejraději nosí tmavé a vyzívavé oblečení v tmavých barvách.

Doplňující informace: Atra se narodila do rodiny se svým otcem, který byl nejlepší zbrojíř na světě, o maminku přišla hned po narození. Otec vychovával Atru, jak nejlépe mohl, malá Ára jak jí tatínek říkal si nejraději hrála na schovávanou. Už od mala hodně trénovala tichý pohyb a skrývání, ve svých 18 viděla jak někdo z jiného města zabil jejího otce, jelikož ještě neměla žádnou zbraň, rozhodla se Atra že zkusí toho muže přeprat bojem beze zbraně ale ten muž byl silnější tak Atra musela utíkat a hledat pomoc. Jelikož byla obratná tak tomu muži utekla. Atra střetla jiného tajemného muže, který ji dal dýku aby si zachránila život, tak poprvé Atra zabila toho muže. Atra se otočila na tajemného muže a chtěla mu dýku
vrátit ale ten si ji nevzal a řelk jí že má jít a tahle dýka je teď její. Tak se Atra pomstila muži co zabil jejího otce a teď nenávidí všechny ostatní národy a snaží se pomáhat tomu svému aby je porazili a ovládli.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama