Arnë Stydlivá

9. listopadu 2016 v 14:35 |  Rubínový lid - postavy

Jméno: Arnë
Příjmení/přídomek: Stydlivá
Věk: 20. období
Datum narození: 23. den, 2. cyklu, 1401 období
Národ: Dračí děti
Magické schopnosti: ovládání ohně, létání
Zbraně: obouruční sekera, sečný meč

Povaha: Jak už jste mohli zjistit z jejího jména, Arnë je dost stydlivá dívka. Bojí se prosadit svůj názor, a tak většinou nechává rozhodování na ostatních. Díky její stydlivé povaze působí na všechny roztomilým dojmem, což může být někdy i výhoda. Bývá nervózní, když se musí někomu dívat do očí, tak raději sklápí pohled a raději pozoruje zem. Většinou, když něco zvoře, zbabrá, je schopná omlouvat se do té doby, kdy to tomu druhému může přijít otravné. Ale oplývá i jinými vlastnostmi. Jakmile narazí na cizí osobu, buď to odejde a nebo se snaží být milá a laskavá. Snaží se vyhýbat boji, nerada bojuje, nerada ubližuje ostatním, ale když na ní někdo zaútočí, brání se.

Životní sen: Najít svého otce a vymámit z něj, kam chodili a proč se nevrátil spolu s matkou.

Popis a obrázek vzhledu: Arnë je drobné postavy, tudíž měří 160 centimetrů. Její největší láskou je jídlo, ale i přesto má štíhlou postavu. Její hnědé vlnité vlasy jí spadají lehce pod ramena a nejraději je nosí rozpuštěné. Na sluníčku se často spálí, takže obličej jí zdobí nespočet malých pih. Na svoje světle modré očí s delšími řasami, je vděčná svému otci. Má plné vykrojené rty, které často zvlňuje do upřímného úsměvu. Nejčastěji nosí yukatu tmavší barvy, kterou jí ušila její matka.

Doplňující informace: Už od mala to neměla jednoduché. Otec s matkou měli hodně práce, takže se vraceli domů až pozdě večer, když už dávno spala. Musela se o sebe postarat sama a později i o svou sestru. Byla nešťastná, že s nimi netráví rodiče víc času. Většinou je vídala brzy ráno, když odcházeli pryč, ale nevěděla kam. Když se jich ptala, odmítali jí to říct. Jednou večer nemohla usnout, tak jen tak ležela a poslouchala zvuky kolem. Tentokrát byla vzhůru, když přišli její rodiče. Myslela si, že přišli oba dva, ale přišla jenom matka s tím, že otec se nevrátí. Dodnes neví, kam chodili, co se stalo, že otec se nevrátil, ale hodlá to zjistit, hodlá zjistit, kde je její otec, když jí to matka nehodlá sdělit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama