Aryss'Aahr Silnomyslný - Mrtvý

30. října 2016 v 18:51 |  Dračí děti - postavy
Jméno: Aryss'Aahr
Příjmení/Přídomek: Silnomyslný
Věk: 24 období
Datum Narození: 16. Den 2. Cyklu 1397 Období
Národ: Dračí děti
Magické Schopnosti: Ovládání ohně, Dračí řev
Zbraň: Sečný meč, Obouruční kladivo


Sečný meč:

Obouruční kladivo:

Povaha: Aryssova osobnost je tak pestrá jako květinová zahrada na jaře. Na první pohled poklidný mladík však s nekonečně obrovskými myšlenkovými pochody a neomezenou fantazii, který se čas od času dokáže hodně moc rozzlobit, až je někdy sám pro sebe nebezpečný. Hezky popořadě. Je opravdu většinu času klidný. Klidný a sarkastický. Díky své absolutně otevřené mysli ho opravdu málo co dokáže trápit jelikož dokáže myslet jen na to, na co chce. Často přemýšlí o podstatě bytí či původu světa. Díky tomu se může prakticky kdykoliv vzdálit od problémů reality a negativních myšlenek, které by mu mohli jakkoliv zabránit v dosažení jeho cíle. Pozorně vnímá a analyzuje vše kolem sebe a přemýšlí a přemýšlí nekonečně moc. Přesně kvůli tomu jej mohou vytočit i úplné malichernosti, které jsou na první pohled nesmyslné aby to dokázali, ale právě díky přemýšlení v nich vidí principiální chybu a problém je na světě. Ze všeho nejvíc nenávidí nespravedlnost a když si někdo myslí, že je víc jako běžná zvířata a chová se k nim tak. Na druhou stranu se rád baví. Nejradši má černý humor a vtipy na svůj vlastní, nebo účet někoho jiného. Mimo jiné, jako správné dračí dítě moc rád oslavuje cokoliv a taky jí. Co se vztahů týče, je důvěřivý a přátelský. Holce, do které se zamiluje, snese první i poslední, co jí na očích uvidí. Nepřátele naopak maximálně ignoruje, nebo prostě nějakou hláškou odpálkuje.

Životní sen: Stát se jedním z nejlepších bojovníků národa Dračích dětí, založit si rodinu a mít tři děti.

Popis a obrázek vzhledu: Hlavu mu zdobí krátké, husté a jako to nejčernější uhlí černé havraní vlasy které nejsou úplně rovné, ale nemůžeme ani říct, že jsou kudrnaté. Takové mírně vlnité. Pod ne moc vysokým čelem má stejně jako vlasy husté a černé rozcuchané obočí chránící úzká, výrazně oranžová kukadla s trochu delšími řasami. Mezi očima se táhne středně široký kořen nosu, který ústí až do úzkých nozder a zaoblené špičce nosu pojícího se nevýrazným důlkem až k hezky vykrojeným plným rtům. Kompletní tvar jeho tváře dávají výrazné čelisti končící u nevelkých uší. Na těle nemá nijaké zvláštný znaky s vyjímkou veliké jizvy na pravé noze. Je vysoký 187 centimetrů, važí 88 kilogramů a je průměrné postavy. Jeho pleť má neobyčejně bledý odstín. Obecně se rád obléká jednoduše, nejlíp do oblečení, které je dlouhé klidně i pod kolena, ve kterém může vypadat důležitě.

Doplňující informace: Je sám. Matka Paneaahr Poctivá zemřela při porodu a otec Aryssewoch Chladný zemřel na Hnilózu jen několik let dozadu, když bylo Aryssovi 19 období. Ve skutečnosti by měl mít ještě jednoho příbuzného, o kterém jako důkaz že ještě někdo takový vůbec existuje, vlastní talisman vyřezaný ze dřeva, na kterém je znázorněn rodokmen jeho nejbližší rodiny, jen místo celých jmen jsou na něm vyřezané jenom iniciály. Jsou tam celkem čtyři písmena A jako Aryssewoch, P jako Paneaahr, A jako Aryss'Aahr a písmeno S. Aryss'Aahr opravdu touží setkat se s touto osobou i když o tom úpřimně pochybuje. Inu...kdoví, co život přinese dál. Co se jeho schopností týče, bojuje lépe s kladivem než s mečem, no preferuje spíše své magické schopnosti než chladné zbraně jelikož má nadprůměrný talent na používání magie a po zbrani sáhne zpravidla až tehdy, když mu magie nestačí (tehdy magii a zbraně kombinuje), což se odzrkadluje na boji s chladnými zbraněmi - v duelu bez magie by spíš prohrál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama