Turmë Milosrdná - Mrtvá

6. února 2016 v 20:09 | Darkness & Madness |  Dračí děti - postavy
Jméno:Turmë
Příjmení/přídomek: Milosrdná
Věk: 15 období
Datum narození: 25. den 4. cyklu 1405. období
Národ: Dračí děti
Magické schopnosti: Neviditelnost& mluvení se zvířaty
Zbraně: sečný meč a sekera


Povaha: Turmë trpí výkyvy nálad. Jednou by se nejradši zahrabala pod zem a nikoho neviděla, někdy by radši někoho objala a umačkala ho k smrti. Většinou je naprosto vyšinutá a přátelská. Turmë je poměrně sebevědomá, ale nenamyšlená. Ukecaná a milá ke svojí sestře. Na druhou stranu je poměrně drzá a dřív koná, než myslí, proto jsou se svou sestrou Calime nerozlučná dvojka. Anti vegetariánka, která miluje maso. V jídle není nějak moc vybíravá. Miluje zvířata. Nejvíc draky, proto se dokonale hodí do Dračích dětí. Má fobii z uzavřených prostor. Je líná, ale čistotná. Pokud je zamilovaná nedá to na sobě znát. Partnera vybírá podle charakteru. Vzhled je pro ni také důležitý. Vždy se chtěla seznámit s někým z jiných národů.

Životní sen: Založit rodinu a seznámit se s někým z každého národa.

Popis a obrázek vzhledu: Má dlouhé světlé vlasy s bílými konečky a kořínky. Je to s nimi podobné jako u očí. Vlasy se jí, ale jen zesvětlují nebo tmavnou. Modro-zelené oči se jí mění podle světla a počasí. Za dlouhých zimních večerů jí oči ztmavnou až do hněda. Je poměrně vysoká. Je hubená a svou postavou nějak více nápadná. Většinou jsou na ní vidět
nenápadné tmavě zeleně šaty. Její pleť je světlá a náchylná ke spálení na slunci.

Doplňující informace: Její rodiče zemřeli ve válce, když byla Turmë ještě malá. Jí a její sestry Calimë se ujala jejich teta Arnë která je vychovávala. Turmë a Calimë nebyly zrovna poslušné a tak často utíkali a jednou když bylo Turmë 13 let potkala chlapce z národu Strážců smrti. S ním se celý rok scházela a zamilovala se do něj. Bohužel po tom roce za ní přestal chodit a ona nikdy nezjistila proč. Nikdy na něj však nezapoměla. Před dvěma cykly bohužel Arnë zemřela a dívky zůstaly žít sami v domě po tetičce. Bude na Turmë již život mírný a hodný anebo se nic nezmění a furt jí budou pod nohy házet klacky? No bude doufat, že to první.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama