Mirimë Nezkrotitelná

5. února 2016 v 21:47 | Darkness & Madness |  Dračí děti - postavy
Jméno: Mirimë
Příjmení/přídomek: Nezkrotitelná
Věk: 20 období
Datum narození: 30. den 1. cyklu 1401. období
Národ: Dračí děti
Významná osobnost: Konkubína
Magické schopnosti: Ovládání ohně, Dračí řev
Zbraně: Vlastní řemdih, ačkoliv ho nijak často nepoužívá. Když dojde na boj, tak si vystačí pouze se svými schopnostmi a proto je pečlivě ukryt v její ložnici.Povaha: Mirimë jak je očividné podle jejího přídomku, je nezkrotitelná. Vždy si stojí za svým názorem a opravdu těžko ho mění. Udělá to jen v případě, že jí to někdo rozmluví opravdu dobrým argumentem. Kvůli svému cíli/snu je schopná vraždit. Kdokoliv, kdo jí stojí v cestě, skončí dřív či později spálen na popel. Je jí jedno, zda je to žena, muž či pouhopouhé dítě. Kdyby byli chytří, dvakrát by si rozmysleli, jestli je dobré stát zrovna jí v cestě. Ti, jež ji nepoznají po její (bohužel) kruté stránce, si myslí, že je tato dívka milá, laskavá, hodná a ochotná každému pomoct…Ano, taková ona je, ale jen v případě, že jí nijak nepřekážíte. Pakliže překážíte, dopadnete tak, jak již bylo zmíněno o něco výše. Stejně jí tyto činy vždy prošly a projdou, protože je dělá tak šikovně a rafinovaně, že je opravdu těžké zjistit, že za nimi stojí ta roztomilá a "nevinná" Mirimë. A k tomu popel, který by posloužil, jako důkaz se hledá opravdu, ale opravdu špatně… Hlavně když se ho ona dívka šikovně a rychle zbaví.
Jak by se dalo od konkubíny očekávat, je hudebně nadaná. Věnuje se zpěvu i hře na nejrůznější hudební nástroje, z nichž dovede vyloudit tóny, jež potěší nejen lidské ucho, ale i boží. Její ladné a jemné pohyby při tanci dokážou upoutat pozornost mnoha párů očí a obrazy, které nakreslí či namaluje, zaujmou nejen perfektně vedenými tahy, ale i dokonalou hrou barev, světel a stínů. Ke svému milovanému bohovi Ignitusovi vzhlíží natolik, že by pro něj udělala (téměř) cokoliv.

Životní sen: Stát se nejoblíbenější konkubínou boha Ignituse, tedy být konkubínou č. 1.

Popis a obrázek vzhledu: Své čokoládově hnědé dlouhé vlasy nosí vždy stažené do zajímavého účesu, zdobeného zlatými přívěsky, prazvláštní čelenkou a jehlicemi. Pod pečlivě upraveným obočím se skrývají oči s oříškově nazlátlou barvou, jež jsou lemovány hustými a dlouhými řasami. Aby její oči ještě více vynikly, vždy má na nich tmavé stíny, které kontrastují s její bledou kůží. Své pěkně tvarované rty častokrát zvlněné do krásného úsměvu zvýrazňuje růžovou rtěnkou/barvou. Mirimë sice není nijak vysoká, avšak rozhodně nejde o nějakého prcka. No dobře, měří 66 palců, ale to aspoň podtrhuje její roztomilou stránku. Tato dívka se může chlubit nemalým hrudníkem, jenž jí může závidět nemálo dívek či žen. Oděna chodí v překrásné yukatě, kterou zdědila po své již zesnulé matce.

Doplňující informace: Mirimë byla již odmalička cílevědomé a krásné děvče, jež občas nevědělo kdy je její chování v pořádku. To se ale jejím rodičům nijak nelíbilo, protože z jejich dcerky chtěly mít krásnou, šikovnou a hlavně vychovanou ženu, což se jim časem povedlo. Od jejích třinácti období se okolo ní začala motat spousta mužů, jež jí chtělo pojmout za svou ženu, ale ona všechny odmítala. Žádný se jí nejevil natolik atraktivní. Kvůli své kráse byla již jako malá šikanována a bita dívkami v jejím věku, jež jí záviděly a čím byla starší, zhoršovalo se to. Když dosáhla patnáctého období, rozhodla s tím skoncovat. Začala naplno rozvíjet své schopnosti a to ovládat oheň a používat dračí řev. Též v sobě objevila tu krutost, jež v ní dřímala a nechala se jí téměř celá ovládnout. Od té doby to již nebyla ta stará Mirimë, aspoň v srdci ne, ačkoliv se chovala stále stejně. Když byla ve svých šestnácti vybrána za konkubínu, upnula se na svůj sen/cíl natolik, že byla ochotna udělat opravdu cokoliv, aby všem ukázala, že ona je tou nejkrásnější a že už je natolik silná, aby si nenechala nic líbit. Kvůli tomu připravila už mnoho lidí o život, ačkoliv doteď nikdo neví, že to byla ona a pravděpodobně to ani nezjistí…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 andromaus andromaus | Web | 6. února 2016 v 4:53 | Reagovat

Super popis.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama