Eruvëo Neivus

7. února 2016 v 10:07 | Darkness & Madness |  Potomci nebes - postavy

Jméno: Eruvëo
Příjmení: Neivus
Věk: 18 období
Datum narození: 19. den 3. cyklu 1403. období
Národ: Potomci nebes
Magické schopnosti: Létání, ovládání blesků
Zbraně: sečný meč


Povaha: Je chytrý a důmyslný. Jak na venek, tak i pro sebe je nepředvídatelný. Protože je kamarádský, tak má hodně kamarádů a kamarádek. Ale i přesto, to někdy přežene a zjistí, že z kamaráda má najednou nepřítele. Někdy je ale i arogantní a otravný, ale to je jenom málokdy. Snaží se, se všemi dobře vycházet. Ale také se umí dobře bránit, a když tak i někoho zabít. Zvířata má rád, a proto je nerad zabíjí. Eruvëo je také náladový, přece je většinu času veselý a přátelský, ale i jen tak z minuty na minutu se může stát životu nebezpečným. Už mnohokrát potkal holku z jejich, či jiného národa, ale žádná mu nepadla do oka. Tak strašně si přeje, aby jednou našel tu pravou dívku a měl s ní velkou rodinu…

Životní sen: Chtěl by najít svou pravou lásku a založit si s ní velkou a šťastnou rodinu.

Popis a obrázek vzhledu: Eruvëo má světlehnědé krátké vlasy, které nosí rozcuchané a neupravené. Tu samou barvu mají i jeho veliké oči. Ale také má malé ústa, nos a uši. Jeho hruď zdobí střední, ale i tak hezké "buchty" neboli svaly. Na ní nosí bílou košili a na ní, protože mu je mnohokrát zima, tmavě modrou vestu. Na rukách nosí také té samé barvy rukavice, které mu sahají jenom po dlaně a kousek prstních kloubů. Na svých úzkých nohách nosí trošku světlejší modré a k tomu úzké kalhoty. Na nohách nosí bílé boty, za které by i položil svůj život. Na zádech má velké bílé křídla, které mají na konci šest velkých pírek.

Doplňující informace: Eruvëo žije v malém domečku se svojí matkou a dvěma sestrami. Protože vyrůstal od svého 2. období v rodině jenom se ženami, tak i se tak do 15. období tak choval. Oblékal se jako žena, choval se jako žena a i si dokonce myslel, že je žena. Naštěstí v 15. období se seznámil s jedním klukem, který mu všechno objasnil. A od té doby už se chová normálně a doufá, že na to jednou zapomene. Už na něm ani není znát, že se předtím choval jako holka… Má i hodně kamarádů a kamarádek. Protože se přes to zatím nepřenesl, jak se k němu chovali doma, tak domů chodí jenom málokdy a většinu času tráví někde kdekoliv jinde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama