Calimë Drzá - Mrtvá

5. února 2016 v 9:53 | Darkness & Madness |  Dračí děti - postavy
Jméno: Calimë
Příjmení/přídomek: Drzá
Věk: 18 období
Datum narození: 6. den 4. cyklu 1403. období
Národ: Dračí děti
Magické schopnosti: Ovládání ohně, mluvení se zvířaty
Zbraně: sečný meč

Povaha: Calimë, pod tímto jménem si každý může vybavit něco jiného. Tato Calimë vypadá jako tichá a plachá dívka, která na sebe nerada poutá pozornost. Zdání však klame. Calimë je drzá a stejně jako její sestra dříve koná, nebo mluví, než myslí. Z toho také tak trochu plyne, že je velice upřímná a je schopná vám do očí říci že vypadáte jako zelí, nebo naopak že jste nejkrásnější člověk, kterého kdy viděla. Pokud je zamilovaná poznáte to na ní lehce, je totiž ještě více roztržitá než obvykle. Je příšerně lekavá a i když čeká, že na ní něco vybafne, stejně se lekne. Konverzace s opačným pohlavím jí dělá trochu problémy. Většinou klopí zrak k zemi a červená se. To je jedna z jejích podle ní nejhorších vlastností. Díky bohu má sestru, která i když je mladší jí s nervozitou pomáhá. Je to ohromná romantička a sní o právě lásce.

Životní sen: Najít pravou lásku

Popis a obrázek vzhledu: Calimë je vysoká. Když říkám vysoká myslím váááážně hodně vysoká. Je zároveň docela štíhlá, ale ne vychrtlá. Má dlouhé blond vlasy, které jsou pouze u kořínků hnědé a postupně se zesvětlují, takže u jejich konců jsou již skoro bílé. Má modrozelené oči se spíše nevýraznými řasami. Obočí tvoří úzká hnědá linka. Pihy na její tváři nehledejte, protože jsou buď to tak malé že nejsou skoro vidět anebo tam nejsou vůbec. Její pas je, jak jsem již psala úzký. Vzhledem k tomu že je vysoká má dlouhé nohy. Na krku se jí houpe přívěsek. Tedy, vlastně je to jen kožená šňůrka, na níž je pověšen malý kamínek připomínající srdce.

Doplňující informace: Narodila se v městě Eremias stejně jako její sestra i když ta o dva roky později. Když byly Calimë čtyři roky, její rodiče byli zabiti v boji. Poté se Calimë a Turmë ujala jejich teta, která je vychovávala. Bydleli spolu s ní stále v hlavním městě Eremias. Calimë si se svou sestrou vytvořila moc dobrý vztah, který přetrvává. Je tak trochu nesvá ze společnosti mužů, ale její sestra jí vždy nervozitu pomohla překonat. I když je drzá, tohle je její mínus. Před dvěmi lety bohužel teta zemřela a tak zůstaly již jen Calimë a Turmë. Zůstaly bydlet v domě po tetičce. Calimë se od smrti jejích rodičů zdají občas sny, ve kterých se nemůže hýbat a může pouze sledovat, jak zabíjí její rodiče. Když se vzbudí, rozpláče se a Turmë jí jako hodná sestra utěší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama