Únor 2016

Artaay Supí Ametyst

28. února 2016 v 18:25 | Darkness & Madness |  Rubínový lid - postavy
Meno: Artaay
Priezvisko: Supí Ametyst
Vek: 21 období
Dátum narodenia: 2. deň 3. cyklu 1400. období
Národ: Rubínový ľud
Magické schopnosti: mágia rún,kryštálová mágia
Zbraň: oštep, tesák

Čas scházení se na chatu

27. února 2016 v 16:54
Mno, protože jsem si všimla (a Vy určitě také), že je na chatu mnoho dní úplně mrtvo, chtěla bych vás požádat, abyste mi do komentářů napsali čas, kdy je pro vás nejvhodnější být na chatu.
Samožřejmě po Vás nechci, abyste byli na chatu každý den, protože to je prakticky nemožné. :D Třeba mně dotoho vlezou písemky, zkoušení, zájmové kroužky...atd., což asi občas i Vám.
Darkness

Prodloužení soutěže

18. února 2016 v 17:29
Jak je v nadpisu zmíněno, soutěž byla prodloužena. Proto nám vaše určitě úchvatné umělecké výtvory zasílejte do 6. 3. 2016 na email rpg.deuria@gmail.com

Eruvëo Neivus

7. února 2016 v 10:07 | Darkness & Madness |  Potomci nebes - postavy

Jméno: Eruvëo
Příjmení: Neivus
Věk: 18 období
Datum narození: 19. den 3. cyklu 1403. období
Národ: Potomci nebes
Magické schopnosti: Létání, ovládání blesků
Zbraně: sečný meč

Turmë Milosrdná - Mrtvá

6. února 2016 v 20:09 | Darkness & Madness |  Dračí děti - postavy
Jméno:Turmë
Příjmení/přídomek: Milosrdná
Věk: 15 období
Datum narození: 25. den 4. cyklu 1405. období
Národ: Dračí děti
Magické schopnosti: Neviditelnost& mluvení se zvířaty
Zbraně: sečný meč a sekera

Mirimë Nezkrotitelná

5. února 2016 v 21:47 | Darkness & Madness |  Dračí děti - postavy
Jméno: Mirimë
Příjmení/přídomek: Nezkrotitelná
Věk: 20 období
Datum narození: 30. den 1. cyklu 1401. období
Národ: Dračí děti
Významná osobnost: Konkubína
Magické schopnosti: Ovládání ohně, Dračí řev
Zbraně: Vlastní řemdih, ačkoliv ho nijak často nepoužívá. Když dojde na boj, tak si vystačí pouze se svými schopnostmi a proto je pečlivě ukryt v její ložnici.Mrtvé postavy

5. února 2016 v 10:48

Ženy:

Artë Lotë AIMorienus - úmrtí na karmínový mor

Restalon Nezkrotitelná - úmrtí na karmínový mor

Calimë Drzá - úmrtí na karmínový mor

Turmë Milosrdná - úmrtí na karmínový mor

Muži:

Auriel zbrklý - úmrtí na karmínový mor


Calimë Drzá - Mrtvá

5. února 2016 v 9:53 | Darkness & Madness |  Dračí děti - postavy
Jméno: Calimë
Příjmení/přídomek: Drzá
Věk: 18 období
Datum narození: 6. den 4. cyklu 1403. období
Národ: Dračí děti
Magické schopnosti: Ovládání ohně, mluvení se zvířaty
Zbraně: sečný meč

Povaha: Calimë, pod tímto jménem si každý může vybavit něco jiného. Tato Calimë vypadá jako tichá a plachá dívka, která na sebe nerada poutá pozornost. Zdání však klame. Calimë je drzá a stejně jako její sestra dříve koná, nebo mluví, než myslí. Z toho také tak trochu plyne, že je velice upřímná a je schopná vám do očí říci že vypadáte jako zelí, nebo naopak že jste nejkrásnější člověk, kterého kdy viděla. Pokud je zamilovaná poznáte to na ní lehce, je totiž ještě více roztržitá než obvykle. Je příšerně lekavá a i když čeká, že na ní něco vybafne, stejně se lekne. Konverzace s opačným pohlavím jí dělá trochu problémy. Většinou klopí zrak k zemi a červená se. To je jedna z jejích podle ní nejhorších vlastností. Díky bohu má sestru, která i když je mladší jí s nervozitou pomáhá. Je to ohromná romantička a sní o právě lásce.

Životní sen: Najít pravou lásku

Popis a obrázek vzhledu: Calimë je vysoká. Když říkám vysoká myslím váááážně hodně vysoká. Je zároveň docela štíhlá, ale ne vychrtlá. Má dlouhé blond vlasy, které jsou pouze u kořínků hnědé a postupně se zesvětlují, takže u jejich konců jsou již skoro bílé. Má modrozelené oči se spíše nevýraznými řasami. Obočí tvoří úzká hnědá linka. Pihy na její tváři nehledejte, protože jsou buď to tak malé že nejsou skoro vidět anebo tam nejsou vůbec. Její pas je, jak jsem již psala úzký. Vzhledem k tomu že je vysoká má dlouhé nohy. Na krku se jí houpe přívěsek. Tedy, vlastně je to jen kožená šňůrka, na níž je pověšen malý kamínek připomínající srdce.

Doplňující informace: Narodila se v městě Eremias stejně jako její sestra i když ta o dva roky později. Když byly Calimë čtyři roky, její rodiče byli zabiti v boji. Poté se Calimë a Turmë ujala jejich teta, která je vychovávala. Bydleli spolu s ní stále v hlavním městě Eremias. Calimë si se svou sestrou vytvořila moc dobrý vztah, který přetrvává. Je tak trochu nesvá ze společnosti mužů, ale její sestra jí vždy nervozitu pomohla překonat. I když je drzá, tohle je její mínus. Před dvěmi lety bohužel teta zemřela a tak zůstaly již jen Calimë a Turmë. Zůstaly bydlet v domě po tetičce. Calimë se od smrti jejích rodičů zdají občas sny, ve kterých se nemůže hýbat a může pouze sledovat, jak zabíjí její rodiče. Když se vzbudí, rozpláče se a Turmë jí jako hodná sestra utěší.