Povánoční soutěž

4. ledna 2016 v 21:10 | Asi Madness? Prostě ta divná, jež tu skoro nikdy není. |  Soutěže
Pozor, pozor, po několika měsíčním provozu hry tu máme již druhou soutěž. Nejsme to ale aktivní? (to je prosím těžká ironie) Tentokrát to však není jen pouhá "bleskovka" a nestačí jen včas odpovědět na pár otázek. Tentokrát se budete muset snažit a o body bojovat! Jsme přece ve světě obývaném znepřátelenými národy. Bylo naprosto jasné, že jednou nastane den, kdy budete čelit zápasu na život a na smrt. Zápasu, kde půjde o čest, moc a světové uznání. Zápasu, v němž může zvítězit jen ten nejlepší a nejtalentovanější.
Oblékněte tedy zbroj, naostřete své meče a vrhněte se do boje o nejlepšího módního návrháře.
Co? Čekal snad někdo skutečný boj někde v aréně? Anebo válečný střet na pláni? Ale prosím vás! To si zatím nemůžeme dovolit. Ovšem přiznáme se, že bychom něco podobného též chtěly jednou uskutečnit. Zatím je však moc brzo a navíc chybí ochota starat se o tak komplikovanou záležitost. *přemoudřelé pokyvování hlavou* Věříme však, že i tato soutěž bude skvělá a možná i zábavná.

A o co tedy jde?
Nu, budete navrhovat šaty pro postavy ostatních hráčů. My nějak roztřídíme, kdo bude pro koho vytvářet oděv. Aby to však bylo zábavnější, oblečení by mělo sedět k jinému národu než je ten, z něhož pochází postava, pro níž bude navrženo. Abyste se mohli zúčastnit, musíte sami přihlásit svou postavu, popř. postavy (máte-li jich více a chcete je vidět všechny hezky vyšňořené) jako oběti pro ostatní návrháře. Oděv nebudete šít a následně fotit, nýbrž pouze nakreslíte vám přidělenou postavu, jak ho má na sobě. Zda-li normálně na papír či pomocí grafického tabletu necháváme na vás. Obojí se uznává. Navrhovat budete oblečení pro jednu, maximálně dvě postavy. Pokud by z nějakého důvodu vycházelo na někoho více obětí, uděláme raději druhé kolo. Věru vás nechceme strhnout. Kdybyste se však náhodou cítili velmi tvůrčí a chtěli kreslit více postav, uveďte to do přihlášky a zmiňte, kolik byste jich přesně zvládli. Nutno podotknout, že navrhovat více oděvů znamená do jisté míry větší šanci na výhru. Je možné, že aspoň jeden z vašich obrázků zaujme a přinese vám vítězství. Na tvorbu budete mít čtrnáct dní.

A jak se posléze určí vítěz?
Na blogu uveřejníme článek, v němž si budete moci obrázky prohlédnout a následně pro jeden hlasovat do komentářů. Účastníci soutěže tak musí učinit povinně a svůj hlas nemohou dát sami sobě. Ostatní hráči mají hlasování dobrovolné. V případě, že bude více obrázků s největším počtem hlasů, pošleme kresby nestranným porotcům, kteří z nich vyberou ten nejlepší. Zdali oceníme více výtvorů rozhodneme až podle počtu přihlášených postav (a hráčů).

Zde je přihláška. Stačí ji zaslat do komentářů. Čas máte do 20. 1. 2016.
Vaše hráčská přezdívka:
Jméno postavy/postav:

Chcete případně kreslit i pro více postav než dvě? Pro kolik?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ZombieRock ZombieRock | 5. ledna 2016 v 20:06 | Reagovat

Přihlašuji tyto své postavy: Farise Haieruse a Kiru Norechu

2 TedyBear TedyBear | 6. ledna 2016 v 16:42 | Reagovat

Vaše hráčská přezdívka: TedyBear

Jméno postavy/postav: Amoena Pomněnka, Letalis Acher, Efferus pošpiněný

3 Frána Frána | Web | 17. ledna 2016 v 17:43 | Reagovat

Hráčská přezdívka: Frána
Jméno postavy: Drría Mramorová holubice

Skvělá soutěž, už se vážně těším, koho schytám :D Mimochodem, zdá se mi logické, že ti, kteří přihlásí dvě své postavy, budou muset nakreslit stejný počet cizích postav. Já bych si dvě klidně vzala, ale asi bych na to potřebovala víc času, než čtrnáct dní. Mám teď málo volného času, jak to tak jde poznat podle mé aktivity...
PS: Když to má být oblečení jiného kmenu, než postava, která bude dělat modelku, jaká móda to pak má být? Toho kmenu, ze kterého pochází naše vlastní postava, nebo si můžeme vybrat? :)

4 Madness Madness | 19. ledna 2016 v 20:57 | Reagovat

[3]: Osobně jsem plánovala, že bychom ten kmen určili my a sice losováním.

5 Darkness Darkness | 21. ledna 2016 v 14:04 | Reagovat

Vaše hráčská přezdívka: Darkness
Jméno postavy/postav: Acheron a Leo Nečistý
Ps: Chtěla jsem se přihlásit včera(na poslední chvíli), ale jaksi jsem to kvůli učení nestihla... -.- :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama