Efferus Pošpiněný

5. ledna 2016 v 21:23 | Darkness & Madness |  Stínový národ - postavy
Jméno: Efferus
Příjmení: Pošpiněný
Věk: 23 období
Datum narození: 2. den 1. cyklus 1398. období
Národ: Stínový národ
Magické schopnosti: Iluze, ovládání stínů
Zbraně: dýka

Povaha: Efferus je tichý, umí být i k lidem hodný, ale když ho něco naštve, či si myslí, že je
v ohrožený, může být i životně nebezpečný k ostatním. Nejdříve se snaží s jiným člověkem dobře
vyjít, ale když to nejde, tak zaútočí. Umí si prosadit svůj názor, ale někdy se mu to i vymstí. Má hodně tajemství, které si nechává pro sebe. Hodně času tráví někde v přírodě a proto ani moc s lidmi nevychází. I když se snaží na ně být hodný, mockrát mu to nevyjde a někdy to dojde až k souboji. Protože je často sám, tak si vylepšuje svoje schopnosti (Iluze a ovládání stínů) a proto je umí docela dobře ovládat. Nejčastěji chodí po území Stínového národa, ale když se mu chce, chodí špehovat i do ostatních národů. Pokud ho nenajdete někde se potulovat v přírodě, tak je doma a modlí se ke svému bohu. K bohu se modlí málokdy. Obvykle se modlí třikrát týdně. Po smrti ani moc se nechce nechat očistit, protože si myslí, že už to stejně potřebovat nebude, ale kdyby to dokázal, se nechat očistit, nevadilo by mu to. Má i pár zásad a pokaždé se jich drží: 1, Nikdy nikomu nevěř. 2, Pokaždé buď připravený k boji. 3, Sundat kápi si smíš, až když jsi sám, či toho člověka, s kým se bavíš, bojuješ, atd… znáš dost dobře. Tuto jsou jeho zásady, zatím ani jednu neporušil, ale očekává, že stejně jednou nějakou zásadu poruší, ať chce, nebo nechce.

Životní sen: Chtěl by jednou poznat svoje rodiče, i když ví, že se mu to nejspíše ani nepovede.

Popis a obrázek vzhledu: Je štíhlé postavy a má i pár svalů. Má hnědé, krátké vlasy. Jeho tvář zdobí
jeho modré oči. Nosí přes sebe dlouhou kápi, která mu zakrývá šrám na pravé straně krku, ale když si sundá kapuci, tak už je zase ta jizva vidět. Ta jizva se u něj dlouho hojila a proto je dost znatelně vidět a skoro každý si té jizvy všimne. Kápí si také zahaluje tvář, protože kdyby ho někdo viděl v cizím národě, tak aby ho ihned nepoznal. Na krku má černý přívěšek, který mu prý dala matka ihned, jak se narodil, před tím, než ho stačili odvést do Chrámu. Nosí na nohách hnědé boty, které mu sahají pod kotníky. Svoji dýku má v opasku, který má kolem kalhot, pod kápí, tak aby nebyla vidět.

Doplňující informace: V klášteře byl docela pro skoro všechny neviditelný, protože nechtěl z Chrámu odejít. Byl tam tak šťastný, že ani v 15 období, nechtěl jít pryč. Když ho v 15 období z Chrámu pustili, nevěděl, co bude dělat. Chtěl si najít nějakou práci, kde by si mohl vydělat nějaké ty peníze. Nějaké práce se mu nabízeli, ale hodněkrát to byli podvodníci, anebo se ho snažili zabít, třeba jednou když mu jeden muž nabízel práci v hostinci, tak ten muž chtěl Efferuse podříznout. Ale naštěstí se Efferus dobře ochránil a tak, mu jen udělal šrám na krku, který si zahaluje kápí. A tak si od té chvíle slíbil, že už nikdy nebude pracovat. Po 15 období, už ho pomalu začala opouštět ta láska k jejich národu, ale i tak přesto má ke svému národu úctu. Díky té jeho samotě, se naučil krást a zabíjet, což do té doby, než se stal samotářem neuměl. Efferus, ale také někdy krade a proto nemůže moc chodit na veřejnost, aby ho někdo, koho okradl, nepoznal. Ale i přesto všechno je tajuplný. Rád se schovává ve stínech či někomu dává iluze. A hodněkrát, když někoho potká, nejdříve se schová, pak na toho člověka pošle iluze a na závěr ho i někdy zabije. Ale zabíjí, jen v nejnutnějších případech a když nemusí, tak ani zabíjet nechce.

Jeho dýka:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama