Elias Safírový orel

29. listopadu 2015 v 12:09 | Darkness & Madness |  Rubínový lid - postavy
Jméno: Elias
Příjmení/přídomek: Safírový orel
Věk: 20 období
Datum narození: 27. den 4. cyklu 1400. období
Národ: Rubínový lid
Významná osobnost: We-tchu
Magické schopnosti: Travičství, Magie run
Zbraně: dlouhý nůž, luk

Povaha: Je poměrně drzý a arogantní, ale to neznamená, že nedokáže být milý a občas i laskavý a tyto dvě vlastnosti spíše skrývá v sobě, než by je příliš nechával vyplout na povrch. Není příliš společenský, a proto raději vyhledává samotu, ale když potřebuje, dokáže být velmi charismatický a podmanit si lidi okolo sebe, takže prostě a jednoduše dokáže být i středem pozornosti. Možná je trochu zvláštní, že ho jakožto muže baví sbíraní různých bylinek, rostlin, z nichž vytváří jedy, protijedy, léky a drogy, ale on to tak má prostě už odmalička a díky tomu je vlastně We-tchu. Má rád lov, ale nijak příliš se ho neúčastní, protože většinu času tráví nad travičstvím či hledáním potřebných bylin, rostlin, ze kterých vytvoří různé látky/směsi. Nijak mu nevadí boj, spíše naopak, protože přeci jen se v tom skrývá adrenalin (stejně jako v lovu) a toho je taky někdy potřeba a často se hodí na vyjednávání či sehnání nějakého toho oběda.

Životní sen: Vynalézt protilék na Karmínový mor.

Popis a obrázek vzhledu: Elias je štíhlé postavy, ale to neznamená, že by byl nějaká vyžle bez svalů, spíše naopak. Svaly mu totiž rozhodně nechybí a je poměrně dost vysoký, a abych to upřesnila, měří 76 palců. Mladíkovy tmavě hnědé až skoro černé vlasy kontrastují s bílou pletí a v jeho pěkném obličeji vynikají oči barvy safíru, od toho je jeho přídomek Safírový orel. Chodí v ne úplně obvyklém oblečení pro Rubínový lid, jelikož ho získal od svého jídla, pardon od lidí z jiných národů. Rád nosí svůj oblíbený šátek, který získal od svého trošku tužšího oběda. Odívá se do prapodivného trika/ponča s širokým a povoleným límcem, jejž má od své večeře. Zvláštní kovové nádobky, které používá jako úschovnu některých látek, bylinek, prášků, prostě všeličeho možného má od jednoho nechutného kupce, který mu posloužil jako snídaně a od nějž má i své kalhoty. Boty, jak je zvykem u Rubínových, nenosí a ani nehodlá, k čemu to vlastně je, že? Jsou nepraktické a ani nejsou pohodlné.

Doplňující informace: Už jako malého kluka ho svým způsobem zajímaly rostliny, byliny a různé směsi z nich. Často proto chodil za postarší paní, kterou bral jako svou babičku, protože jeho vlastní zemřela ještě předtím, než se narodil, a která rozvíjela jeho schopnost travičství. Samozřejmě on byl v tu dobu stále dítě a někam utíkal si hrát s ostatními dětmi, například lovit nějaká menší zvířata a chlubit se s nimi před rodiči. Čím byl ale starší, tím více se zabýval zkoumáním a rozvíjením své schopnosti travičství a podle všeho na to měl talent, protože měl a stále má dobrou pozornost a soustředěnost a dobrou paměť na rozpoznávání rostlin, bylin a jejich vlastností. Ve svých patnácti letech vyzval k souboji předešlého Chu-meje a dostal od něj dobré hodnocení, z čehož byly jeho rodiče velice šťastní, protože si mysleli, že je jejich syn slabý, když se věnoval jen travičství, ale to se zmýlili. On si fyzičku pěstoval už od dětství a ještě více s tím začal, když se v deseti začal učit Magii run. V jeho sedmnácti období neboli v době, kdy byl dospělý, mu rodiče zemřeli na karmínový mor, ale on se naštěstí nenakazil. Pár dnů po jejich smrti se stal We-tchu a začal se vyhýbat společnosti, která občas dokázala být vážně otravná, hlavně když ho nutili na námluvy, na které on vážně nechtěl ani na ně neměl čas, protože od té doby co mu zemřeli rodiče, se totiž usilovně snaží vynalézt lék na Karmínový mor, ale zatím neúspěšně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama