Letalis Acher

29. října 2015 v 11:58 | Darkness & Madness |  Strážci smrti - postavy
Jméno: Letalis
Příjmení/přídomek: Acher
Věk: 19
Narození: 23. den 2. cyklu 1402. období
Národ: Strážci smrti
Magické schopnosti: Létání
Zbraně: kosa

Povaha: Letalis je hodně náladový. Ale když může, tak klidně i může dost člověka urazit a rozhodit. Má rád krev a tak mu nevadí ubližování a zabíjení. Ale i přesto umí být někdy hodný. Uctívá všechny pravidla. Je dost nerozvážný a docela dost riskuje. Moc s lidmi nevyhází, protože s nimi nikdy neudrží konverzaci. Má rád samotu a proto si nejradši zalézá do své jeskyně, kterou našel jako malý kluk. Může tam být sám a nikdo ho tam neruší. Je rád za to, že může lítat a docela dost toho využívá. Zatím si s nikým moc ani nepovídal a ani moc nepřemýšlel o delším vztahu s jinou osobou, natož z jiného národa. Nemá rád ostatní národy, ale hlavně mu vadí Zemí označení, ta jejich milost a laskavost. Nejradši by byl, kdyby existoval jen jeden národ a to Strážci smrti.

Životní sen: Chce pomstít svojí starší sestru a najít toho chlapa co jí zabil.

Popis vzhledu:Popis vzhledu: Letalis má krátké, hnědé vlasy po tátovi. Po matce má krásná černá křídla. Jako malý, byl docela slabý, ale naštěstí, když se narodil, zvládnul zkoušku, a tak ho nemuseli rodiče zabít. Často nosí bílou potrhanou a špinavou košili a černé obtažené kalhoty. Na tváři, pod levým okem má čtyři jizvy do tvaru křížku, tu první měl od toho, když si jako malý hrál s bratrem a ostatní tři mu udělala dívka, která ho jednou přepadla na jejich území a na noze má také dvě jizvy, první má od toho, když se jako mladý pral se svým bratrem a tu druhou, zase od té dívky. Nenosí boty, protože boty považuje za nepotřebné. Na rukou má černé náramky, které mu připomínají jeho zavražděnou sestru.

Doplňující informace: V jeho 3 letech, ho jeho starší sestra hlídala sama doma, ostatní z jeho rodiny byli na rituálech. Šli se projít do lesa. Spolu, si pak hráli na schovávanou, ale v tom, když se Letalis nedíval, tak tam přišel k jeho sestře ze zadu chlap a podřízl jí hrdlo. A od té chvíle se snaží Letalis najít toho hnusáka, co zabil jeho sestru. Jeho otec byl na něj přísný, ale zato matka byla hodnější. Vyrůstal v dost nevyvážené rodině. A tak skoro celý čas trávil v jeskyni nedaleko od jeho rodného města. V té jeskyni i našel kosu, kterou si pak nechal. A také své rodině slíbil, že nikdy už nedopustí, aby někdo z nich umřel, jako jeho sestra. Ale bohužel se mu to nepovedlo, když byl jednou v jeskyni, tak celý dům i s jeho rodinou vyhořel. Pouze jeho bratr přežil, ale s ním už se víckrát neviděl.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama