Area Poskvrněná

28. října 2015 v 17:15 | Darkness & Madness |  Stínový národ - postavy
Jméno: Area
Příjmení/Přídomek: Poskvrněná
Věk: 18
Datum narození: 14. Den 2. Cyklu. 1403. Období
Národ: Stínový národ
Schopnosti: Ovládání stínů
Zbraně: Dýka

Povaha: Area je celkem milá a přátelská, ale skrývá to a snaží se také být i rozvážná a rozumná, i když se jí to často nedaří. Drží se pravidel svého národa, ovšem ne tak fanaticky jako většina ostatních. Nepovažuje za nutné být po smrti očištěna, dokonce si myslí, že je to nemožné. Nikdy by jí však nenapadlo toto své přesvědčení šířit mezi ostatní. Nejvíce ze všeho na svém národě jí ale neštve to, že se všichni považují za špinavé a poskvrněné, i ona si občas připouští, že není nejčistší (samozřejmě myšleno po duševní stránce), nýbrž to jak se zde chovají k dětem, jak jim nedovolí poznat své rodiny a jak není šance, že by se s nimi mohli někdy poznat. Jinak je spíše tichá a zalezlá ve stínech, kde trénuje jejich ovládání.

Životní sen: Žádný určitý životní sen nemá, jen chce v životě mít alespoň špetku toho štěstí.

Popis vzhledu: Má tmavě hnědé rovné vlasy, které si češe jen při zvláštních příležitostech, takže jsou většinou mírně zvlněné a rozcuchané. Její světle modré oči, jsou jednou z mála ozdob její krásné tváře, mezi ty další patří například jemné lícní kosti. Na levé ruce má spirálový náramek z rostlinného stonku, který jí dala jedna dívka ze Zemí označených za to, že i když jí přistihla na jejich území, jí nechala odejít. Na sobě nosí skoro vždy šedé šaty s kamenem ve stříbrné přezce na obou ramenecha černým koženým páskem kolem boků, za kterým má zandanou dýku. Boty nosí černé, kožené po kotníky, které ji zahřejí a přitom nevydají sebemenší zvuk, když někudy prochází, což se jí velmi hodí, když se například před někým schovává ve stínech.

Doplňující informace: V klášteře patřila spíše mezi ty průšviháře a dokonce se několikrát pokusila utéct, čímž si přidělala ještě více nepřátel, ale zároveň i přátel, kterým se také nelíbil způsob, jakým se zde vychovávají děti. Po odchodu z kláštera se plácala sem a tam a hledala místo, kde se usadit, takže není divu, že se občas zapletla do nějaké té rvačky či že někdy něco ukradla. Bohužel se jí dodnes nepovedlo najít to své místo ve světě a tak stále hledá, nejčastěji se zdržuje v hlubinách lesů, ráda chodí také do knihovny, kde studuje o zvycích ostatních národů, které jí vždy velice zajímali. Jeden z důvodů, proč se stále nikde neusadila, je hlavně to, že doufá, že jednou najde své rodiče, i když věděla, že je to prakticky nemožné.

Dýka:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama