Rychlosoutěž č. 1 - UKONČENA

19. září 2015 v 23:24 |  Soutěže
Tak a je tu první krátká rychlosoutěž pro ty, kdo by svému národu rádi nahrabali nějaké body, či si jen na chvíli pomohli z nudy. Vzhledem k tomu, že tu jde hlavně o rychlost, nebudu se jí já (Madness) jakožto organizátorka účastnit. Darkness se však na rozdíl ode mě může zapojit, jelikož jsem jí o soutěži neřekla a tím jí položila do úplně stejných podmínek jako vás (i když si stejně myslím, že bude mezi prvními, jelikož blog sleduje pomalu neustále). Doufám, že jí moje dobře míněné zatajení soutěže nebude vadit. XD Snad pochopí, že kdyby o všem věděla, musela by jí být v rámci férovosti hry zakázána účast a to by ji určitě někde hluboko hluboko uvnitř mrzelo (a možná ani ne zas tak hluboko).

Nuž, ale teď už k samotné soutěži. Vaším úkolem je zodpovědět do komentářů pod článkem níže (o hóódně níže) uvedené otázky, což samo o sobě není nic těžkého. Aby to však zase nebylo jen tak, vymyslela jsem několik pravidel, které vám (možná) přidělají trošku víc práce (jsem zlá).

Tady jsou:
1. Otázky se týkají vašich postav (včetně bohů), ne vás. Neodpovídejte tedy za sebe, ale za své postavy. Pokud se tedy zeptám, jaké je vaše oblíbené jídlo, nebudete psát, že vy sami máte rádi gumové medvídky, ale že vaše postava má ráda třeba pšeničnou placku. U otázky tohoto typu však musíte brát v potaz svět Deurie. Kdybyste totiž z nějakého důvodu vážně chtěli, aby vaše postava měla rovněž ráda ony gumové medvídky, uvědomte si, že je vzhledem k povaze světa Deurie nepravděpodobné, že se tu takovéto jídlo vyskytuje a vaše postava ho tím pádem nemůže znát.
2. Máte-li více postav, zodpovídáte otázky zvlášť za každou postavu, s kterou se chcete účastnit. Nelze napsat odpovědi za všechny tři postavy do jednoho komentáře, každá musí mít svůj vlastní. V opačném případě bude vaše účast neplatná. Proč to tak je? Aby měli i ostatní hráči šanci na získání bodů pro své postavy. Stává se, že lidé odešlou komentář víceméně ve stejnou chvíli a pokud se ten váš zobrazí první a bude v něm více postav, můžete tomu druhému sebrat šanci na výhru.
3. Okopírované odpovědi nejsou tolerovány. I když se může stát, že určitou věc cítí postavy stejně (je běžné, že spolu mají lidé něco společného), těžko se dá předpokládat, že se budou naprosto ve všem shodovat. Vytvořili jste svým postavám jedinečné osobnosti (aspoň v této hře - nevím, zda je třeba nemáte převzaté z jiné rpg, kt. hrajete), a tak v tomto duchu originality zůstaňte. Všechny vaše postavy nemusí milovat pšeničnou placku. Nějaká může mít ráda kukuřičnou a z pšeničné se jí bude dělat šoufl.
4. Nezapomeňte do komentáře napsat jméno vaší postavy. Když se podepíšete jen pod svou hráčskou přezdívkou, těžko poznám, jestli odpovídáte za slečnu A nebo slečnu B. V případě, že máte jen jednu postavu, není až takový problém, pokud zapomenete zmínit její jméno, ale i tak mi usnadníte práci, pokud ho napíšete.

Nuž a tady jsou konečně zmiňované otázky. Smůla pro vás, oblíbené jídlo tam není! XDSoutěž končí 20. 9. 2015 v 18:21. Vítězí první tři, kteří odpoví nejrychleji. Připravila jsem však i cenu útěchy pro toho, kdo bude ÚPLNĚ poslední.

1. místo - 3 body
2. a 3. místo - 2 body
Cena útěchy - 1 bod
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Darkness- Leo Nečistý Darkness- Leo Nečistý | Web | 20. září 2015 v 10:44 | Reagovat

1. Hm...a co když žádnou nemám? No...počkejte já se pokusím si vzpomenout co se mi tak mohlo přihodit šťastného...Jo! Už vím to, že mě pustili z toho proklatého chrámu Ticha.
2. No, samozřejmě to, že jsem byl v tom zas...ne, budu slušnej,chrámu.
3. Chtěl bych být ten nejlepší zloděj! Ach...to vlastně není vlastnost. Hm...tak asi...Jakmile bych se podíval na nějakého člověka, hned bych poznal zda má něco cenného!Hehe..to by bylo fajn, tohle dokázat.
4. A co, když žádnou takovou vlastnost nemám?
5. Hoho...asi toho jak dokážu být zákeřný´(tedy pokud se mi zrovna chce).
6. Já? V opravdu hodně zlata...ale počkat...to bych ho nemohl využít...
7. Vybral bych si tu cihlu, ale jen v případě, že by byla zlatá. A proč? To je snad jasný, měl bych víc prachů na jídlo(no...vlastně já si nic nekupuju, ale kradu. :D Ale to není tak zásadní věc).

2 Frána - Drría Mramorová holubice Frána - Drría Mramorová holubice | 20. září 2015 v 13:45 | Reagovat

1. Když jsem byla malá, babička mi často vyprávěla. Povídala mi příběhy o tom, jak Rubínový lid vznikl, jak se zrodila naše bohyně. A já v tom cítila sílu, kterou nikdo jiný. Slovo předávané po staletí, od rtů ke rtům. Tehdy vzplála moje láska k příběhům.

2. Hrávala jsem si často s ostatními dětmi. Jeden by čekal, že se mi budou posmívat, že nejsem tak fyzicky zdatná, ale bylo to jinak. Naopak si se mnou hrály docela často, vzaly mě do party a já se cítila stejně dobrá jako ony. Jednou jsme dokonce pořádali závod a já ho vyhrála. A potom jsem zjistila, že mě nechali vyhrát. Že mi všechno ulehčovali, že mě možná dokonce litují. Jeden by řekl, že to od nich bylo hezké, ale já se cítila podvedená jako nikdy. Od té doby jsem s nimi nemluvila.

3. Dříve bych řekla, že bych chtěla být stejně rychlá a silná jako ostatní. Dnes se na to koukám realističtěji, chtěla se umět přes věci lépe přenést. Nebrat si všechno tolik k srdci, smířit se s neúspěchem.

4. Tohle se váže k té předchozí otázce. I malé narážky a srandičky si beru osobně. A pak mě to mrzí, i když to tak možná doopravdy nevypadá.

5. Cením si své výřečnosti. Ne že bych byla nějak charismatická a dokázala se vykecat ze všeho, to spíš ne, ale mám širokou slovní zásobu a dokážu hodně věcí elegantně zamluvit. Nebo si to o sobě alespoň myslím...

6. Slovo. byla bych slovo, protože to je ta nejmocnější věc. Slova z nás dělají lidi, pomáhají nám domluvit se a předat dávná moudra. Nesou v sobě kouzlo.

7. Co je to pantofle...? No, pravděpodobně by to byla kost. Morek je velká pochoutka...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama