Amoena Pomněnka

10. září 2015 v 15:48 | Darkness & Madness |  Zemí označení - postavy


Jméno: Amoena
Příjmení/přídomek: Pomněnka
Věk: 18
Narození: 17. den 3. cyklu 1403. období
Národ: Zemí označení
Magické schopnosti: Léčení, proměna ve zvíře
Zbraně: odstředivý prak

Povaha: Je hodná, ráda pomáhá lidem a to i těm, které nezná a nemá je moc v oblibě. Miluje zvířata, všechna dokonce i ty, které by ostatní nejradši udupali, Amoena se jich ale vždy zastane a postará se o to, aby jim neublížili ostatní. Je přátelská a její kamarádství vždy trvá navždy a to nejen s lidmi, ale její vztah se zvířaty je nepřekonatelný. Je tichá, ale přesto se nebojí ozvat, když se cítí ukřivděná či se jedná o pomoc nějakému živému stvoření. I když je divoká stejně jako oheň tak s ním moc nevychází.

Životní sen: Aby mezi všemi národy byl klid a mír.

Popis a obrázek vzhledu: Amoena má na zádech plášť. Protože miluje pohyb nosí, takové oblečení, aby mohla běhat i skákat. Aby jí zvířátka nic neudělali, kolem rukou má poloviční rukavice. Amoena miluje světle fialovou a tak i její oblečení je do fialova. I krásné blonďaté vlasy, neskrývají její krásu. Ale hlavně její pronikavě modré oči a dlouhé uši. Na sobě má krátké fialové tričko a krátké fialové kraťasy. Ve vlasech má připevněnou pomněnku a protože jí nosí pořád, je její příjmení Pomněnka.

Doplňující informace: Amoena má matku na živu, ale bohužel její otec zemřel na nemoc jménem Hnilóza v jejích 3 letech. V poslední chvilce života jí otec obdaroval prakem, který vlastnoručně vyrobil. Narodila se jako jedináček a v průběhu let si její mamka našla nového muže, se kterým poté porodila mého nevlastního bratra. V jejích 15 letech maminku, tatínka a brášku zajali Strážci smrti a od té doby už je neviděla. A po ztrátě rodičů a bratra, si Amoena pořídila veverku pro útěchu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama