Restalon Nezkrotitelná - Mrtvá

16. července 2015 v 12:53 | Darkness & Madness |  Dračí děti - postavy

Jméno: Restalon
Příjmení/přídomek: Nezkrotitelná
Věk: 22
Datum narození: 5. den 1. cyklu 1399. období
Národ: Dračí děti
Významná osobnost: Krotitelka drakoještěrů
Magické schopnosti: Dračí řev, Létání
Zbraně: Sečný meč, Řemdih

Povaha: Restalon je velice společenská a milá žena. Má ráda, když má někoho po ruce, aby si s ním mohla popovídat a říct mu o svých problémech. Umí člověka posoudit podle vzhledu a většinou navazuje dobré vztahy. Jejím největším problémem je důvěřivost. Má mnoho přátel, ale jenom nějaké zná velice dobře. Hned se jim se vším svěří, ať už se svými obavami nebo zážitky z dětství. Ale dává si pozor a nemluví o svých schopnostech a o tom v čem je dobrá.
Životní sen: Být nejlepší krotitelka drakoještěrů.

Popis a obrázek vzhledu: Restalon má bílé, vlnité vlasy. Ve vlasech má zapletený copánek s lehce narůžovělým odstínem. Její pleť je snědá. Pod zeleno-žlutýma očima je nos a pod ním veliké, plné rty. Je štíhlá a měří něco kolem 173 cm. Většinou nosívá yukatu světlé barvy a kraťasy šedivého až černého odstínu. Na nohou mívá hnědé boty, které podědila po své mamince. Restalon se nemaluje, jen v případech, že se koná nějaká slavnost. Většinou si na sebe vezme šaty a oči zvýrazní linkou.

Doplňující informace: Restalon byla dcerou kováře a švadleny, ale když jí bylo 5 let, její maminka zemřela na Karmínový mor. O rok déle začala Restalon chodit na školu, aby se naučila krotit drakoještěry. Hned na začátku bylo vidět, že má talent. Restalon měla zvláštní způsob jak je zkrotit. Zkrátka si získala jejich důvěru, a tak to pro ni bylo docela snadné. Vždycky když přišla domů, začala trénovat. Od mala procházela těžkým tréninkem a během té doby si oblíbila řemdih a meč. Její tatínek byl na ní velice pyšný a byl rád, že to všechno zvládá. Restalon byla jedináček z chudé rodiny. Její otec byl rád, že i přes to co se stalo, je tak veselá, ale jednoho dne to přišlo. Jak šly rokym tatínek stárnul a jednoho dne zemřel na stáří. Restalon to dlouho oplakávala, ale časem si zvykla, že už nemá nikoho jiného kromě sebe a svých přátel, které získala na škole.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama