Ninquië Almionus

16. července 2015 v 12:41 | Darkness & Madness |  Potomci nebes - postavy


Jméno: Ninquië
Příjmení/přídomek: Almionus
Věk: 19
Datum narození: 25 den 3. cyklu 14O2. období
Národ: Potomci nebes
Významná osobnost: Svatí
Magické schopnosti: Létání, ovládání vody
Zbraně: Kuše, kord

Povaha: I když vypadá jako slabá a nevinná dívka, dokáže být velmi krutá a nepředvídatelná. Dokonce je i odvážná, i když se bála a bohužel stále bojí těch hnusných slizkých žab.. Miluje boj a létání, protože jí tyto dvě věci dávají pocit volnosti, který jako malá příliš neměla. Je velmi náladová a tak nikdy nevíte, co udělá. Je to spíše tišší osoba, ale s lidmi, které má ráda dokáže být až otravně ukecaná. Ráda chodí oděná v bílé či šedé barvě. Také miluje zpěv ptáčků, který jí dokáže rozjasnit den. Nenávidí ten pocit, když ji kluci/muži svlékají pohledem a nechápe, jak se to některým dívkám může líbit.

Životní sen: Ochránit svou milovanou bohyni i za cenu svého života.

Popis a obrázek vzhledu: Má červené vlnité vlasy, které jí sahají do půli zad. Její tmavě modré oči zvýrazňují husté, dlouhé a tmavé řasy. Přes pravé oko jí padá patka. Pod jejím trošku větším nosíkem jsou plnější rty, které si často zvýrazní červenou rtěnkou. Má tmavší opálenou pleť, čistě bílá velká křídla. Měří 175 cm a je štíhlé postavy. Má větší hrudník a ráda se obléká do bílých či šedivých šatů, pod kterými nosí krátké kraťasy barvy stejné, jako mají šaty. Občas na sebe bere i kalhoty a nějaké triko, ale to se stává málokdy. Přes šaty nosí vždy opasek, na kterém má upevněný svůj kord, který nosí vždy u sebe. Své vlasy nosí skoro vždy rozpuštěné, ale jen zřídkakdy si je stáhne do culíku či si je zaplete do copu. Na jejím krku můžete zahlédnout krásné stříbrné srdce ze dvou spojených křídel, které zdědila po své matce.

Doplňující informace: Byla z bohatší rodiny, která vždy věrně sloužila své bohyni. Ninquië byla jedináček a také byla od dětství učena k boji s kordem, ke střílení z kuše a v pozdějším věku, kdy se u ní objevila schopnost ovládat vodu i k té. Létat se učila sama…matka, po které zdědila křídla i tuto schopnost, jí bohužel učit nemohla. V mládí jí poranili křídla tak vážně, že s nimi už nikdy nemohla létat. Vždy říkala, že jí to nevadí, ale v matčiných očích, vždy zahlédla tu touhu si aspoň ještě jednou zalétat. Byla nadaná po svých rodičích, kteří si přáli, aby šla v jejich stopách a stala se také Svatou. Její matka byla Svatou jen do svých 28, tedy do doby než otěhotněla a poté se stala kronikářkou. Rodiče na ní byli velice přísní. Každý den se věnovala učení a nemohla si jít hrát ven jako ostatní děti. Dokonce ani na své narozeniny, na kterých jí jen popřáli a dali dárek v chvilkové přestávce od pilného cvičení. I přesto své rodiče milovala a naštěstí, když už byla starší, mohla chodit ven mezi ostatní děti, protože si její rodiče konečně uvědomili, že to byl příliš tvrdý trénink a že by se jejich dcera, také ráda trochu spřátelila s ostatními dětmi, mezi kterými nakonec byla docela oblíbená, a to díky svému talentu, vzhledu i odvážnosti.
Bohužel vše netrvá věčně a její štěstí se rozplynulo v 15 letech, kdy její rodiče odešli do války, kde byli následně zavražděni. V tu dobu se pro ni zhroutil svět, ale dostala se z toho díky tomu, že se rozhodla, že splní jejich přání a stane se Svatou, což se jí v jejích šestnácti povedlo.

Náhrdelník:

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama