Faris Haierus

18. července 2015 v 9:11 | Darkness & Madness |  Potomci nebes - postavy

Jméno: Faris
Příjmení/přídomek: Haierus
Věk: 19
Datum narození: 2. Den 4. Cyklu 1402. období
Národ: Potomci nebes
Významná osobnost: Svatí
Magické schopnosti: létání, ovládání vody
Zbraně: Trojzubec

Povaha: Faris byl odjakživa spíže tichý samotářský chlapec, ale nikdy mu nevadilo s někým se přátelit. Jeho největším problémem bylo, že se vždy k někomu upnul a myslel si, že to tak bude napořád. Vždy se mu to ale vymstilo. A tak se naučil chovat se k lidem spíše odtažitě. To co mu na sobě ale nejvíc vadí, není to, že je vždy věrný a býval přehnaně důvěřivý, což způsobilo smrt jeho sestry, nýbrž to že neumí dát najevo své city a to mu způsobuje neuvěřitelné každodenní trápení. Nemá zrovna v lásce spory, ale když už něco takového nastane, nikdy neprohraje. Již odmalička ho fascinovaly létající ostrovy, na nichž sídlili potomci nebes. Celkově ho vždy zajímal vesmír.

Životní sen: Začít chodit s Ninquië Almionus a tím ukončit svá muka.

Popis a obrázek vzhledu: Má krátké husté bílé vlasy, které mu v elegantním rozcuchu zakrývají polovinu obličeje, ale když zrovna nefouká vítr, je skrz škvíru vidět jeho nádherné světlemodré levé oko. Je vysoký přes 180 centimetrů, jinak je celkem hubený a pod jeho čistě bílou košilí, kterou nosí neustále krom slavností, se skrývají celkem slušné svaly. Ke košili nosí povětšinou také bílé rukavice, aby zakryl jizvy způsobené otcem, který ho přes ně mlátil vším možným a řezal do nich za trest nožem. K tomu všemu nosí vždy čistě bílé kalhoty. Košile má navíc vzadu speciálně udělané skoro neviditelné otvory pro jeho nádherná sněhově bílá křídla.

Doplňující informace: Faris žil do svých pěti let jako jedináček, poté se mu narodila sestra a než byl nucen se starat. Za každičkou chybu ho táta mlátil přes prsty nebo mu řezal do dlaní, až do krve po čemž mu zbyly hluboké šrámy a některé se nikdy nezahojili. Když mu bylo deset, jeho otec zemřel na Karmínový mor a matka se psychicky zhroutila kvůli dítěti, které se jí narodilo mrtvé. Faris byl tou dobou ještě důvěřivý a tak, když mu jeden muž v černé kápi nabídl místo kde přespat. Nakonec se ukázalo, že to byl obchodník s lidským masem dodávající ho Rubínovému lidu. Jen tak tak se mu podařilo uniknout, ale sestru zachránit nedokázal. Od té doby se stal vůči lidem odtažitý a nedůvěřivý dokud se neobjevila Ninquië a přesvědčila ho, že ne všichni lidé musí být zlí. V tu dobu se rozhodl, že na ní udělá dojem a stane se svatým stejně jako ona, jelikož byl dobrý v boji s trojzubcem, se kterým ho matka dokonce učila ovládat vodu, našel otcovy staré výkresy a nechal si podle něho vyrobit jeden z nejlepších a nejkrásnějších trojzubců co kdy viděl. Vodu ho učila ovládat matka a i s létáním mu pomáhala spíše ona.

Trojzubec:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama