Eleanor Ardens (Zářivá, Zářící)

18. července 2015 v 21:52 | Darkness & Madness |  Dračí děti - postavy

Jméno: Eleanor
Přímení/Přídomek: Ardens
Věk: 19
Datum narození: 9. den 3. Cyklu 1402. období
Národ: Dračí děti
Významná osobnost: Konkubína
Magické schopnosti: Dračí řev, Mluvení se zvířaty
Zbraně: Sečný meč, sekyra

Povaha: Eleanor je velmi veselá, ničím se nenechá rozhodit, prostě celá září. Proto jí začali říkat Ardens-Zářivá, Zářící. Miluje všechny zvyky a tradice a je nesmírně hrdá na to, že je Dračím dítětem. Miluje své rodné město Tariel a to hlavně ve dne, kdy doopravdy žije. Nenávidí nudu. Nejradši ve společnosti svých známých U nalitého kance. Od svých osmnácti ráda pije, ale není alkoholik. Má smysl pro humor. Je velmi silná a miluje zvířata. Má přítele drakoještěra, pro kterého by udělala cokoli. Má mnoho přátel i mezi lidmi. Čas od času si jde procvičit své schopnosti do blízkého lesa, což ji zbavuje stresu.

Životní sen: Být konkubínou Boha.

Popis a obrázek vzhledu: Na svůj věk je drobná a vypadá mladší, ale její pohled vás dokáže přimrazit k zemi. Oči zřejmě zdědila po otci, protože její matka měla hnědé. Malý rozkošný nosík jí ladí k jejím ladným ústům. Stříbrné vlasy jí doplňují klasické šperky Dračích dětí. Na krku jí visí jediná věc, co jí zbyla po matce. Vždy dbá na pohodlí, což vysvětluje krátké vlasy až na dva prameny vlasů, které jsou chycené červenou jelenicí. Na oblečení není moc náročná. Její malba po obličeji znamená její věrnost Bohovi.

Doplňující informace: Narodila se ve městě Tariel. Její otec zemřel v pouliční rvačce. Její zoufalá matka po jeho smrti pracovala v hostinci U nalitého kance, kde zjistila, že je těhotná. Hostinský byl její přítel, tak narození její holčičky pořádně oslavil. Matka jí dala jméno Eleanor. Když zjistila, že má Karmínový mor, řekla své dceři poslední slova. Valar dohaeris. Eleanor celé dny, když držela smutek za matku, přemýšlela, co tyto slova znamenají. Roky plynuly, a když slavila své osmnácté narozeniny, hospodský jí řekl, že by měla vyrazit do světa. Nechtěla. Nechce být nikdy sama. Nikdy. Po oslavě za ní přišel neznámý muž. Vysoký, starý, s obličejem plným utrpení a zkušenosti. Nebyla nervózní, ráda poznává nové lidi. Řekl, ať jde s ním. Šla. Vysvětlil jí, že se znal velmi s její matkou a že nedávno přijel do města. Její dávná smrt ho zaskočila. Musí se ho zeptat, jo, udělá to. Možná ví, co znamená Valar dohaeris. Divil se, že zná tyto slova, chtěl vědět od koho je má. Řekla mu, že od matky, což mu najednou přišlo samozřejmé. Valar dohaeris-všichni musí sloužit. Musí sloužit…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama