Kira Norecha

14. listopadu 2014 v 17:47 | Darkness & Madness |  Strážci smrti - postavy


Jméno: Kira
Příjmení/přídomek: Norecha
Věk: 17
Datum narození: 13. den 1. cyklu 1405. období
Národ: Strážci smrti
Významná osobnost: kněžka
Magické schopnosti: létání, dotek bolesti, magie krve (schopnost udělena bohem)
Zbraně: dýka
Povaha: Je to nelítostná, krutá bytost, která je schopná udělat cokoliv, aby dosáhla svého. Ikdyž se na první pohled zdá v pohodě jakmile jí ale poznáte víc, zjistíte že se velmi podobá svému bohu. Acheron je její velký vzor, a ikdyž to nehodlá připustit ani sama sobě, je do něj tak trochu zamilovaná. Podle jejího vzhledu všichni pochybují o tom, že patří ke strážcům smrti, ale je to typický příklad toho že vzhled může klamat.Své pozice kněžky si velmi váží, ačkoliv je jí teprve šestnáct let je velmi rozvážlivá, a nemůže se dočkat chvíle kdy jí Acheron svěří alespoň na jeden den vládu nad jeho národem. Je ovšem také velmi samotářská, může za to právě nejspíš strach z toho dávat najevo své city.
Životní sen: Společně s Acheronem ovládnout celou Deurii a tím pomstít jejího otce.
Popis a obrázek vzhledu: Má na svůj národ nezvykle světlé vlasy s nevýraznýmy červenýmy prameny, sahající ji po pás, ale její oči ostatním většinou nahánějí hrůzu, protože jsou bílé a lec kdo tvrdí, že když se do nich zadíváš, vysaje z tebe veškerou sílu. Celé levé rameno jí nechala potetovat její matka, když jí bylo třináct a to aby na ní měla nějakou vzpomínku než zemře. Obvykle chodí v černých šatech, které jsou vlastně spojením tílka se šněrováním vepředu a kratší nadýchané sukně. Na nohou nemá většinou nic.
Doplňující informace: Kira to neměla v životě moc jednoduché, vyrůstala pouze s matkou a pěti sourozenci, kteří zemřeli když byla ještě malá. Matka jí umřela na mor, když bylo Kiře třináct a od té doby se o sebe musela starat sama. O otce jí připravil jiný národ, bohužel se nikdy nedozvěděla který, věděla jen že se stal jejich zajatcem a oni ho pak umučili nebo nějakym jiným způsobem zabili. Nikdy ho neviděla a odmalička toužila jen po tom že ho jednou pomstí. Nikdy neměla pravé přátele a není zvyklá na dobré zacházení. Dokázala by přežít sama, ale tam kde je teď je šťastná.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama