Zvyky a doprava Strážců smrti

15. srpna 2014 v 22:17
Zvyky
Strážci smrti si před spaním kreslí na paži znak boha Acherona. Jako barva jim může posloužit jejich vlastní krev, ale mnohem častěji se jedná o zvířecí.
Staří lidé vyprávějí dětem před spaním strašidelné příběhy, které buďto zažili, slyšeli či si je pouze vymysleli. Děti, jež nějak výrazně projeví strach, obvykle dostanou výprask za zbabělost.
Děti jsou odmalička učeny bojovat, nebát se nepřítele a nemít s nikým žádné slitování. Projev soucitu je známkou slabosti.
Smutek je možno vyjádřit prolitím vlastní krve, ale rozhodně ne pláčem. Ten je považován za další ukázku slabošství. Výjimkou jsou pouze jedinci, kteří pláčou krvavé či černé slzy, avšak ti se objevují jen výjimečně a obvykle se dříve nebo později stanou knězem.
Doprava
Obecně se na Deurii hodně chodí pěšky, ale samozřejmě tu jsou i různé dopravní prostředky/zvířata. Strážci smrti jezdí na dřevěných povozech, které táhnou různé nestvůry z Lesa hrůzy. Pokud se potřebují dostat na nějaký létající ostrov, zapřáhnou trojhlaky, což jsou okřídlení trojhlaví vlci uhlově černé barvy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama