Významné osobnosti Dračích dětí

15. srpna 2014 v 22:24
Bůh - obsazeno
Vládce národa. O roli bohů se více dočtete v Důležitých informacích.
Kněz/kněžka - volno
Druhá nejvýznamnější osoba po bohovi. Je zajímavý hlavně z náboženského hlediska a většinou hraje velkou roli při různých rituálech apod. Spolu s bohem se stará o vedení národa a je hned po něm nejvyšší autoritou.
Hráč, jenž je knězem či kněžkou pomáhá hráči boha udržovat správný chod hry a v době jeho nepřítomnosti ho zastupuje, tj. hraje za boha (aby se předešlo nesrovnalostem a zmatkům,je potřeba, aby se na tom s bohem předem domluvil).
Kronikář/ka - volno
Stará se o zaznamenávání důležitých (případně i nedůležitých) událostí.
Hráč, jehož postava je kronikářem nám každý měsíc (přesný datum vždy upřesníme) pošle zápis do kroniky, jenž bude uveřejněn na blogu a za nějž dostane národ nějaké body.
Konkubíny - obsazeny dvě konkubíny, - jedno místo volné
Ačkoliv Ignitovi patří všechny ženy, které nedaroval nějakému muži, vybírá si tři dívky, tzv. konkubíny, jež se mu jeví jako nekrásnější a s nimiž tráví svůj volný čas. Nejsou mu milenkami, spíše by se daly označit za jeho společnice. Zpravidla jsou velmi vzdělané a umělecky nadané. Čas, jenž s ním tráví, je obvykle vyplněn diskuzemi, hraním šachů, čtením knih (jedna konkubína obvykle ostatním předčítá), hraním na hudební nástroje a tancem (konkubíny Dračích dětí se svou "úlohou"podobají spíše gejšám).
Hráč konkubíny může dle vlastní volby vykonávat i ilustrátora kroniky, viz malíř u Zemí označených. Konkubíny mohou být pouze tři.

Krotitel/ka drakoještěrů - obsazeno
Starají se o krocení divokých drakoještěrů, kteří nebyli odchováni Dračími dětmi. Je pouze jeden.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama