Speciální schopnosti Potomků nebes

15. srpna 2014 v 22:21
Ovládání blesků
Ovládání bleskového elementu má samo o sobě téměř neomezené možnosti a tím pádem veškeré jeho hranice pochází z malé síly lidí. Manipulace s tímto živlem totiž vyčerpává velké množství energie a to nejen magické, nýbrž i normální (tudíž není možné po někom metat jeden blesk za druhým a přitom být čilý jako rybička…naopak bude dotyčný pěkně "vyšťavený").

Chození po vzduchu
Mnoho potomků nebes dokáže chodit po vzduchu a to všemi směry. Stačí, aby se trochu soustředili, a mohou jít nahoru či dolu jako po schodech a pak rovně, jako by pod sebou měli pevnou půdu… Rovněž mohou zakopnout a natlouct si, pokud dřív tuto magii nezruší. V takovém případě si zase pěkně ublíží při dopadu na zem a pravděpodobně mnohem víc.

Ovládání vzduchu
Tato schopnost obnáší ovládání větrů, přivolávání uraganů, vytváření tornád anebo naopak jejich uklidňování. Míra vyčerpání uživatele se odvíjí od síly větru a nutno podotknout, že krocení je obvykle náročnější než rozpoutávání.

Létání
Co k této dovednosti napsat? Její vlastníci zkrátka dovedou létat (ať už s křídly či bez nich).

Ovládání vody
Obnáší manipulaci s vodou, chození po vodě a na krátkou dobu i dýchání pod vodou (zhruba na čtvrt hodiny). Nutno upozornit, že vyvolání obří tsunami je velmi náročné a je potřeba na něj více lidí. Samotného jedince by patrně zabilo, v lepším případě by se mu prostě nepovedlo. A jen tak mimochodem, uživatelé tohoto elementu jsou bez výjimky skvělí plavci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama