Speciální schopnosti Dračích dětí

15. srpna 2014 v 22:20
Ovládání ohně
Element ohně je poměrně nebezpečný a proto jeho uživatelé nesou na svých bedrech velkou zodpovědnost. Ačkoliv může posloužit k zapálení plotýnky, krbu či táboráku, též se s jeho pomocí dá docela dobře podpálit les a to rozhodně není žádná sranda (aspoň pro obyvatele lesa ne…). Při boji se často užívá k střílení ohnivých koulí či k chrlení plamenů (ti, kdož praktikují tento útok, běžně říkají, že chrlí dračí oheň).

Mluvení se zvířaty
Název jasně vypovídá, o čem tato dovednost je. Některé Dračí děti jsou zkrátka schopny dorozumívat se se zvířaty, což může být poměrně užitečné při získávání informací. Konverzace je samozřejmě omezená inteligencí daného tvora. Taková žížala vám neposkytne kdovíjak duchaplný rozhovor, zatímco šimpanz vám toho poví opravdu hodně a něco z toho pravděpodobně bude i trochu užitečné.

Létání
Co k této dovednosti napsat? Její vlastníci zkrátka dovedou létat (ať už s křídly či bez nich).

Dračí řev
Dračí řev funguje na principu silné zvukové vlny, která odhodí vše před jeho tvůrcem. Vzdálenost záleží na váze a upevnění daného předmětu, tvora či osoby. Někteří jedinci jsou schopni takového řevu, že "urvou" kus země před sebou a ten následně též odletí (a možná zasáhne nějakého nepřítele).

Neviditelnost
Člověk s touto schopností se zkrátka může stát neviditelným. Doba trvání záleží na síle a kondici dotyčného, ale za předpokladu, že na tom bude zrovna naprosto skvěle, vydrží neviditelnost celou půlhodinu (tak dlouho obvykle ani není její užívání potřeba). Schopnost se nenaruší mluvením ani bojem, avšak pokud je její uživatel zraněn, automaticky se zviditelní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama