Registrace člověka

15. srpna 2014 v 22:23
Vaše přezdívka: (Jméno, které budete používat v chatu a které bude uvedeno v Seznamu hráčů.)
Jméno: (Nemělo by se jednat o žádné moderní jméno a už vůbec ne o české či anglické. Doporučujeme inspirovat se latinou (zde online latinský slovník), fantasy knížkami, případně se na některých blozích nachází soupis elfských jmen, z nichž je většina pro tuto hru docela přijatelná (jeden takový seznam najdete tady). Samozřejmě úplně nejoriginálnější budete, když si jméno vymyslíte sami.)
Příjmení/přídomek: (Při výběru se řiďte kulturou vašeho národa. Informace o příjmeních a přídomcích najdete v tomto článku.)
Věk: (Maximální věk, jakého se můžou obyvatelé Deurie dožít je 120 období, ale nebývá to zrovna časté. Většinou jsou mnohem dřív zabiti v boji, anebo zemřou na nějakou nemoc či zranění, popřípadě skončí jako něčí oběť a tak podobně. Nebýt vysoké porodnosti ve všech národech (to je jedna z mála věcí, které mají společné) nejspíš by lidé na Deurii již dávno vymřeli. Takhle jich je "naštěstí"pořád hodně, ba dokonce stále přibývají.)
Datum narození: (Stačí jen den a cyklus. Období za vás dopočítáme my. Pro lepší pochopení uvedu pár příkladů: 25. den 4. cyklu, 17. den 1. cyklu, 8. den 3. cyklu, 30. den 2. cyklu,… Jak je to s dny, cykly a obdobími, si můžete přečíst zde.)
Národ: (Zde se dostanete na seznam jednotlivých národů. Pakliže byste zamýšleli, že budete mít kupříkladu postavu z jednoho národa, jež by žila jako občan v jiném národě, není to možné.)
Významná osobnost: (Tuto kolonku vyplňte pouze v případě, že chcete, aby vaše postava byla některou z významných osobností vámi zvoleného národa. Přehled významných osobností najdete u každého národa.)
Magické schopnosti: (Vyberte si ze schopností vašeho národa. Můžete mít maximálně dvě. Knězovi udělí třetí schopnost jeho bůh.)
Zbraně: (Maximálně dvě. Všechny národy mohou používat sečné meče, ale dále mají ještě své typické zbraně. Pro Strážce smrti to je dýka, kosa, palcát a kropáč. Pro Rubínový lid dlouhý nůž, tesák, oštěp a luk. Pro Stínový národ dýka s dvěma čepelemi (čepele jsou na dvou protilehlých stranách, mezi nimi je rukojeť), šavle, okovaná tyč, srp. Pro zemí označené odstředivý prak, naginata, kůsa, pěstní klín. Pro Dračí děti řemdih, sekera, obouruční sekera a obouruční kladivo. Pro Potomky nebes kuše, kopí, trojzubec a kord.)
Povaha: (Rozepište alespoň na pět řádků ve Wordu. V povaze by se měly promítat rysy vašeho národa a určitě by neměla být v naprostém rozporu s jeho kulturou. Nějaká ta černá ovce se sice najde vždycky, ale ani ona by neměla být úplně "mimo". Pamatujte, že všechny národy v podstatě "žijí" svými tradicemi a náboženskými rituály. Zvyky, víra a úcta ke svému bohu je každému člověku vtloukána už od raného dětství.)
Životní sen: (Největší přání, tužba, životní cíl, za nímž si vaše postava půjde, zkrátka něco, co opravdu chce. Mělo by se to hodit k vámi vymyšlené povaze a i v tomto případě můžete nějakým způsobem vycházet z kultury vašeho národa.)
Popis a obrázek vzhledu: (Popis by měl být stejně jako u povahy minimálně pětiřádkový, doplněný obrázkem vaší postavy. Svým vzezřením byste opět měli hodit do tohoto světa, tedy žádné moderní oblečení. Přirozeně je i móda každé národa odlišná. Zde o ní najdete malý přehled.)
Doplňující informace: (Např. něco z minulosti, vaše další přání a cíle, které sice nejsou tak významné jako životní sen, ale přesto existují, a tak podobně… Ačkoliv se jedná o "doplňující" informace, jsou povinné a měly by být stejně jako popis povahy a vzhledu nejméně na pět řádků.)
Četli jste důležité informace?
(Odpovězte dle vlastního uvážení, ale vězte, že pokud jste je nečetli, patrně vás dříve nebo později potká pár nepříjemností. Zlí administrátoři totiž stanovili nemilé pravidlo: Neznalost se neomlouvá.)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kkkk kkkk | 4. listopadu 2015 v 18:24 | Reagovat

Kde je tlačítko na vyplnění registrace?

2 Darkness Darkness | E-mail | Web | 6. listopadu 2015 v 18:04 | Reagovat

[1]: Tlačítko? Zde žádné tlačítko na vyplnění registrace nemáme. :D Prostě pošli registraci na tento email: rpg.deuria@gmail.com

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama