Registrace boha

15. srpna 2014 v 22:23
Za boha se můžete registrovat jen v případě, že u něj bude v kolonce hráč napsáno VOLNO.

Jméno: (Sem napište jméno boha, kterého jste si vybrali.)
Doplňující informace: (Rozepište se alespoň na pět řádků ve Wordu. Mělo by se jednat o doplňující informace k těm, které jsou již uvedeny v profilu boha. Mohou to být další povahové vlastnosti, zájmy, oblíbené a neoblíbené věci, nebo třeba denní program - to záleží na vás. Rozhodně sem neopisujte to, co je u boha již napsáno. Není třeba, aby tam měl dvakrát jednu a tu samou věc. Pokud se chcete zabývat pradávnou minulostí či vztahy s ostatními bohy, raději si přečtěte naši nezáživnou Legendu o vzniku světa)
Četli jste důležité informace? (Pokud ne, nemůžete být bohem. Jistě, víme, že ten text je otravně dlouhý, ale protože se jako bůh musíte starat o všechny záležitosti ohledně vašeho národa, je nutné, abyste věděli co a jak. V podstatě se totiž podílíte na vedení hry a jste nejdůležitější osobou hned po administrátorech. Případné problémy ve vašem národě byste měli řešit a ne přidělávat. Chyby sice někdy dělá každý, ale určitě jich dělá méně ten, co si o všem něco nastuduje.)
Magické schopnosti vašeho národa máte všechny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama