Oblečení

15. srpna 2014 v 22:23
Strážci smrti
Vizáž Strážců smrti je jednoduše temná. Pokud to dodržíte, máte v případě oděvu vaší postavy v podstatě volnou ruku. Jen nezapomínejte, že moderní oblečení není povoleno.

Rubínový lid
Rubínový lid by byl naší společností zaručeně pokládán za divochy a vlastně je tak brán i ostatními národy. Z toho vyplývá, že vzhledem rozhodně nepůsobí kdovíjak civilizovaně, ba naopak. Tedy žádné obleky či šaty. Smysl obuvi lidé z tohoto národa nepochopili, tudíž chodí bosi. Navíc to jsou všechno vesměs bojovníci a i to by měl jejich úbor naznačovat. Ovšem to není úplně povinné. Stačí, když bude vaše postava zkrátka vypadat "divošsky".

Stínový národ
Stínový národ se obléká povětšinou do jednoduchých oděvů, jež jsou spíše tmavších, nevýrazných barev. Určitě si na sebe neberou nic, co by nějak výrazně upoutávalo pozornost. Velmi často nosí kápě.

Zemí označení
Zemí označení se oblékají převážně do přírodních barev. U dívek jsou časté květiny ve vlasech, u mužů různé dřevěné amulety.

Dračí děti
Oděvy dračích dětí jsou většinou velmi propracované a to i v případě, že se jedná o úbory bojovníků. S evropskou módou, ať už sebevíce starou, nemají moc společného. Jejich oblečení připomíná spíše oděvy různých asijských zemí.

Potomci nebes
Potomci nebes nosí hlavně věci v odstínech modré, ale poměrně hodně se v jejich šatníku vyskytuje i bílá. Sem tam je někdo ošacen do šedivé, ovšem nebývá to příliš časté. Ve spoustě případů by se dalo jejich oblečení přirovnat k antické módě, ale není to pravidlem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama